telefon
+48 692 348 539
strzałka w lewo

powrót do listy wyszukiwań

Kamienny dom z basenem na wyspie Hvar

Cena

1 600 000 zł

Dom

Dom na sprzedaż

Brusje

Powierzchnia domu :

180 m2

Powierzchnia działki:

360 m2

Liczba pięter:

1

Liczba pokoi:

5

Stan wykończenia:

wykończony

Rodzaj zabudowy:

szeregowa

Inne:

basen, widok na morze, ogród, widok na wyspy, taras, wyspa Hvar

Opis nieruchomości

Tradycyjny, kamienny dom w miejscowości Brusje na wyspie Hvar znajduje się 5km miasta Hvar i 11km od miasta Stari Grad. Nieruchomość składa się z 3 połączonych ze sobą domów o łącznej powierzchni 180m² położonych na działce o powierzchni 360m². Zarówno z budynku jak i z ogrodu rozciąga się cudowny widok na morze adriatyckie i wyspy.

 

 

W ogrodzie oprócz typowo dalmatyńskich roślin znajdziemy basen, prysznic oraz taras.

 

 

Największy z domów (ten z zielonymi okiennicami) nie jest połączony z pozostałymi dwoma, lecz ze względu na zabudowę szeregową istnieje możliwość zrobienia przejścia. Składa się z piwnicy, parteru na którym jest salon, kuchnia i jadalnia oraz piętra na którym znajdziemy 2 sypialnie, łazienkę oraz toaletę.

 

 

Pozostałe 2 domy (te z niebieskimi okiennicami) są ze sobą połączone. Mniejszy dom posiada 2 wejścia i składa się z piwnicy, łazienki oraz z kuchni z której przechodzi się do salonu trzeciego domu. Z salonu przez francuskie okno roztacza się wspaniały widok na Adriatyk i wyspy, m.in. wyspę Brač. Drewniane schody prowadzą na piętro na którym jest sypialnia oraz łazienka.

 

 

 

Cena wynosi 350 000 € (euro) ≈ 1 600 000 PLN

Kontakt
    Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest GRUPA POLSKICH NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. z siedzibą w Żorach (44-240) przy ul. Rynek 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

    Najnowsze oferty

    Zobacz wszystkie

    Aktualności

    Zobacz wszystkie